Z okresního kola halového fotbalu vezeme bronz

Halový fotbal, neboli futsal, byl první letošní soutěží, které jsme se zúčastnili. V konkurenci 7 škol z našeho okresu jsme vybojovali krásné 3. místo. Ve tříčlenné skupině, kam jsme byli nalosováni, jsme se dvoukolově utkali se ZŠ Lomnice a ZŠ Březová. Turnaj jsme začali vítězně, i když s ne úplně přesvědčivým výkonem. Postupně jsme se však zlepšovali a v semifinálovém utkání, které jsme s Horním Slavkovem prohráli, jsme paradoxně podali nejlepší výkon, při kterém jsme soupeře po většinu utkání nepustili na vlastní polovinu hřiště. Přeborníky okresu se stala fotbalová ZŠ Sokolov, Pionýrů, která v turnaji neměla konkurenci. Škoda, že ve městě nemáme sportovní halu, naše malá tělocvična je bohužel pro přípravu nedostatečná, což nám ubírá na lepším umístění.

výsledky:

ZŠ LOMNICE – ZŠ NOVÉ SEDLO                 1:2 (Krajčoviech 2x)

ZŠ NOVÉ SEDLO – ZŠ BŘEZOVÁ                3:2 (Rubáš 2x, Krajčoviech)

ZŠ NOVÉ SEDLO – ZŠ LOMNICE                 4:1 (Komárek, Šlapa, Horváth, Krajčoviech)

ZŠ BŘEZOVÁ – ZŠ NOVÉ SEDLO                2:0 

ZŠ HORNÍ SLAVKOV – ZŠ NOVÉ SEDLO    2:0

Naši školu reprezentovali: František Horvath (8.tř.), Martin Šlapa (9.tř.), Matyáš Krajčoviech (8.tř.), Jakub Komárek (8.tř.), Kristián Horváth (8.tř.), Vojtěch Piták (7.tř.), Denis Rubáš (6.tř.)

Sdílet