Stolní tenis

Okresní kolo ve stolním tenisu již několik let pořádá naše škola. V Městském domě Meteor se během dvou dní soutěžilo ve čtyřech kategoriích. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo mladších žáků. Vojtěch Piták, Denis Rubáš a Štěpán Klöcker vybojovali stříbrné medaile a postup do krajského kola, které se uskuteční až v dubnu. Vojtěch Piták vybojoval 2. místo také v kategorii jednotlivců. Na medaile, tentokrát bronzové, dosáhly také mladší žákyně ve složení Klára Deáková a Viktorie Horváthová. V kategorii staršího žactva už se nám tolik nedařilo, děvčata ve složení Andrea Frolíková a Michaela Höflerová obsadila 4. místo a chlapci ve složení František Mikát, Jakub Komárek a František Horvath 5. místo. Kromě soutěžících si poděkování zaslouží také vybraní žáci naší školy v roli rozhodčích, kteří se postarali o hladký průběh turnaje.

Sdílet