FOTBAL - GRASSROOTS TURNAJ

Ve čtvrtek 13. 10. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje Grassroots na umělé trávě v Karlových Varech. Turnaje pořádaného Fotbalovou asociací České republiky se směli zúčastnit pouze žáci hrající nejvýše krajské soutěže a žáci, kteří fotbal nehrají vůbec. Ve skupině jsme prohráli 5:1 se ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská a remizovali 1:1 se ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská. V utkání o 5. místo jsme prohráli se 6. ZŠ Cheb 1:0, ač jsme měli herní převahu a vypracovali si mnohem víc brankových příležitostí. Obě branky za naši školu vstřelil Miroslav Čuri.

Naši školu reprezentovali: Balaž Ladislav, Čuri Miroslav, Hnátek Pavel, Horvát Samuel, Horváth Kristián, Janičo David, Klöcker Štěpán, Krajčoviech Matyáš, Lengyel David, Maixner Roman, Myška Petr, Našinec Jaroslav, Novák Simon, Suchý Matyáš, Wenzel Roman.

Bc. Jiří Machulka

Sdílet