STOLNÍ TENIS – okresní kolo žáků 2. stupně

Již tradičně pořádá naše škola okresní kolo ve stolním tenisu. Letos o medaile a postup do krajského kola bojovalo 29 družstev ve 4 kategoriích. Dvoudenní turnaje zahájilo mladší žactvo (chlapci a dívky 6. - 7. tříd). Velkého úspěchu dosáhli chlapci, kteří ve složení Matyáš Fehér, Jonáš Krejčí a Samuel Deak podlehli až ve finále těsně 4:3 ZŠ Sokolov, Švabinského. Děvčata ve složení Natálie Machulková a Elisabeth Kaucká skončila na nepopulárním 4. místě. Druhý den pokračovalo okresní kolo staršími kategoriemi (chlapci a dívky 8. - 9. tříd). I zde patřilo družstvo chlapců ve složení Vojtěch Piták, Matěj Piták a Jakub Komárek mezi nejlepší v turnaji a obsadilo celkové 2. místo. Lepším byla pouze ZŠ Chodov, Husova. Dívkám Kláře Deákové a Viktorii Horváthové se nepodařilo postoupit ze skupiny a obsadily celkovou 7. příčku

 Chlapeckým týmům gratulujeme k postupu do krajského kola, které se uskuteční 30. 11. v Chebu.

                                                                                                                  J.Machulka

Sdílet