Sbírka KRABICE OD BOT - poděkování

Vánoce jsou období,
které láska a štěstí ozdobí,
proto je každý má tak rád,
jen to nejlepší chceme Vám přát.

Krásné Vánoce dětem přejí dárci ze sbírky a zaměstnanci školy.

V letošním roce se sešlo krásných 43 dárečků, které udělají velikou radost.. Děkujeme a vážíme si Vaší ochoty pomáhat druhým.

Dárci:

Péťa Šugár, Nela Štěrbová, Jakub Bano, Štěpán Čech, Standa Suchý, Veronika Nožková, Karolínka Nožková, František Nečina, Aneta Stehlíková, Filip Málek, Ela Stehlíková, Matěj Rozsypal, Marek Petřík, Nina Stronski, Adéla Komárková, Ondra Tichota, Lukáš Václav, Klára Tolarová, Samuel Deak, Jára Nečina, Květová Diana, Oláhová Klaudie, Adam Demeter. Samuel Sivák, Adéla Rozsypalová a zaměstnanci školy.

                                                                                         Mgr. Lenka Dvořáková

 

Sdílet