STOLNÍ TENIS – MLADŠÍ CHLAPCI KRAJSKÝMI PŘEBORNÍKY

Obrovského úspěchu dosáhlo družstvo mladších chlapců, kteří se ve složení Matyáš Fehér, Dominik Rubáš a Samuel Deak stali nejlepšími stolními tenisty v Karlovarském kraji. Ve skupině jsme porazili 4:1 ZŠ Úšovice z Mariánských Lázní a 4:2 První české gymnázium Karlovy Vary. Do finále jsme přešli vítězstvím 4:2 přes ZŠ Karlovy Vary, Konečná ul., kde jsme se střetli se ZŠ Sokolov, Švabinského ul. V krajském finále se tak utkaly stejné školy jako ve finále kola okresního. Tentokrát jsme však byli šťastnější my a vítězstvím 4:2 jsme dosáhli na zlaté medaile.

Do krajského kola se probojovali i naši starší chlapci. Z důvodu nemoci však nebylo možné vyslat do bojů nejsilnější tým. Chlapci ve složení Matěj Piták, Jakub Komárek a František Horvath skončili na 6. místě.

                                                                                                              J. Machulka

Sdílet