Eko spaní

 Spaní ve škole s ekotýmem

Po škole se nám nestýská, ale spaní ve škole je lákavé. Sešli jsme se, abychom se pustili do vyplňování dotazníku pro Bronzovou cestu. V červnu jsme dotazník již okukovali a už jsme věděli do čeho jdeme.

První zapisoval odpovědi Vítek (9.A), pak ho vystřídal Filip (8.A) a finišoval Láďa (7.A). Společně jsme tvořili a snad dobře vytvořili. Občas se nám trochu kouřilo z hlav…

Zamýšleli jsme se i nad výsledky dotazníků, které jsme vymýšleli na konci roku a zpracovali jsme malou analýzu prostředí školy. Po práci jsou koláče a my jsme si užili večer se stolním tenisem, fotbálkem, hrami a na dobrou noc filmem.

Ráno jsme společně posnídali a vytvořili plán činností na tenhle školní rok, ekotýmáci z 1. stupně si dodělali svůj eko kodex i s nástěnkou, vytřídili jsme v počítačové učebně obaly od nových počítačů a myší. Uklidili po sobě a hurá domů…..

Některé fotky jsou rozmazané, protože paní učitelka i my jsme moc rychlí  :-)

Sdílet