Virtuální prohlídky provozu firem

Milí deváťáci

V rámci Karlovarského kraje probíhá projekt WORKSHOPY , se snahou předat vycházejícím žákům informace o konkrétních oborech. V jednotlivých provozech firem jsou natáčena videa, aby se žáci mohli alespoň virtuálně přenést do prostředí firem a shlédnout, o čem daný obor, který si vybrali, reálně je a jaká práce se za ním skrývá. Workshopy tak mohou být užitečné i pro již rozhodnuté žáky, kteří tak mají šanci si o konkrétním oboru popovídat se zástupci firem a odborníky na slovo vzatými. 

 Nabízené workshopy - virtuální prohlídky

Začátek vysílání je vždy v 9:45. Jediná změna nastala u firmy HF Czechforge kvůli nahlášenému auditu. Nové termíny jsou pro elektromechaniky 15. 1. 2021 a pro Strojaře 21. 1. 2021.  

Veškeré informace k přihlášení na online prohlídky najdou žáci ve svých žákovských gmailech.

Mgr. Lenka Žišková

 

Sdílet