Vítězný strašák s výsledky soutěže

K podzimu patří sběr plodů, padající barevné listí a naši strašáci. Ve škole se sešlo 39 strašáků z přírodních materiálů, které zdobí budovu 1. stupně. Každým rokem se objevují noví strašáčci  a na kreativitu, šikovnost majitelů hledíme s údivem.

Parlamenťáci byli opět v roli porotců a tuto úlohu jim nikdo nezáviděl, protože vybrat nejhezčího, byl velký oříšek. Ceny i diplomy předávali parlamenťáci ze 4. a 5. třídy - Stázka H., Honza S., Ondra O., Klára F. Společně jsme ocenili dárkem všechny děti zapojené do soutěže.

Výsledky:

1.místo - Filip Málek
2.místo - Violka Brejšová
3.místo - Lucie Tomášková

Na závěr našeho hodnocení jsme si užili písničku s tanečkem z vlastní tvorby Míši Müllerové a Majdy Kulíkové (3.A).

Děkujeme sponzorům za koníky, sladkosti a všem za nádherné strašáčky. Doufáme, že při tvoření jste si užili chvíle pohody, radosti.

Sdílet