Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
ZŠ Nové Sedlo
Základní školaNové Sedlo

Přihlášení do nového školního systému

Přihlášení do nového školního systému  1

Edupage

Vážení rodiče a zákonní zástupci,
od 5. února přecházíme na nový školní systém EduPage. Během dnešního večera, nejpozději zítra dostanete na email, který jste poskytli škole, zprávu od Mailova sluzba Edupage.org, nejedná se o spam, nýbrž o přihlášení do nového systému. Ve zprávě najdete přihlašovací jméno (je to vaše emailová adresa), jelikož své heslo neznáte, tak klikněte na odkaz pro nastavení hesla. Heslo napište dvakrát, je nutné dodržet nastavená kritéria při jeho vytvoření (velké písmeno, číslice, více jak 6 znaků .... kritéria jsou tam uvedena). Při kontrole a shodě hesel klikněte na "změnit heslo" a dejte přihlášení. Gratulujeme jste v novém systému. Rodičovský účet nabízí více funkcí než žákovský účet. 

POZOR! Odkaz na přihlášení do Edupage je časově omezený, v případě, že odkaz na změnu hesla je již neplatný, ozvěte se na email edupage@zsnovesedlo.cz, v nejbližší možné době Vám pošleme novou zprávu.

Naše webová stránka školy je  https://zsnovesedlo.edupage.org

Na tomto odkazu naleznete návody "jak pracovat s Edupage" pro rodiče. Důležité jsou tyto sekce - Omluvenky, Komunikace (zprávy), Známky, Rozvrhy a suplování (s novým systémem dochází i k úpravě rozvrhu jednotlivých tříd), Domácí úkoly, Materiály pro žáky.

V případě, že potřebujete pomoci nejen s přihlášením do systému, ale i s ovládáním nové aplikace, případně nahlášením nového emailu, domluvte si osobní schůzku přes rezervační stránku zde. Vyberte si datum a čas, který Vám vyhovuje. My Vám velmi rádi pomůžeme.

 

Datum vložení: 1. 2. 2024 16:47
Datum poslední aktualizace: 12. 2. 2024 9:22

Ze života školy

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V únoru sníh a led - v létě nanesou včely med.

Pranostika na akt. den

Svatý Kliment zimu oblibuje, svatý Petr ji ucezuje.

Svátek

Svátek má Petr

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den skautů - Den sesterství
  • Den obětí zločinu

Zítra má svátek Svatopluk

Mohlo by Vás zajímat